Ślubne drugie, czyli tym razem w kościele!

Lubię moją pracę, nawet bardzo ale kiedy w piątek kończę tydzień zajęć w dzienniku to myślę o … no właśnie! o czym? O weekendzie? odpoczynku? tak! ale przede wszystkim o kwiatach! To one mnie relaksują, uspakajają i mimo, że wymagają wiele pracy i często jestem zmęczona porankami na giełdzie kwiatowej, obróbką i pielęgnacją, to przychodzi moment, w którym przygotowuję bukiety, weselne dekoracje, wianki czy też ceremonię w kościele. To jest właśnie to co kocham!

Lubię zarówno przyjęcia jak i ceremonię, lubię wianki i bukiety, kocham wymyślać nowe tematy florystyczne do moich dekoracji. Wiele przygotowanych przeze mnie ślubów pamiętam, może nawet wszystkie.

Dzisiaj chcę wspomnieć ślub z ostatnich wakacji. Odbył się w Sopocie, w moim ulubionym – rodzinnym kościele. Sam kościół jest przepiękny więc trudno jest przygotować dekoracje. Ale myślę, że udało się rozjaśnić i rozweselić ciemne drewniane ławki i wielka przestrzeń na ołtarzu.

Było bardzo biało z delikatnymi wrzosowymi dodatkami na tle zielonych liści. Biały dywan zastąpił tradycyjny czerwony, a gipsówka, świece i tiul dodały eleganckiego charakteru.

To też jedno z ostatnich zdjęć tego kościoła w takiej postaci. Od roku trwa wielki remont i konserwatorzy doprowadzą budynek będzie przywrócony do stanu pierwotnego, więc będzie znacznie jaśniej i będzie wiele zdobień. Sama jestem ciekawa, jak będą wyglądały przyszłoroczne śluby w tym miejscu! 😉

Tymczasem przygotowuję się do kolejnego plenerowego ślubu!

Będzie pięknie! ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s